Zwycięzcy You Can Dance- Po Prostu Tańcz w Radio RAMPA

Reklama - Advertisement

Studio Radio Rampa odwiedzili zwycięzcy kolejno siódmej i ósmej edycji programu “You Can Dance – Po Prostu Tańcz’. Brian Poniatowski i Mateusz Sobecko to jedni z najwybitniejszych tancerzy w Polsce. Różnią ich style taneczne, ale łączy pasja i zwycięstwo telewizyjnego show. Jak potoczyły się ich losy po wygraniu programu? Czy odnaleźli siebie w wielkim świecie za oceanem? O czym marzą teraz i gdzie widzą siebie za kolejnych kilka lat? Co czeka na nich w Polsce?

Co dał im program You Can Dance – Po Prostu Tańcz? Poruszyliśmy również kwestię różnicy w nauczaniu tańca w Polsce i w Nowym Jorku. Jak tancerze zaopatrują się na konkurencje? Co ich motywuje, a co mogłoby zatrzymać chłopaków w ich dalszej karierze?

Wyjątkowy wywiad tylko dla Radio Rampa. Nie możecie tego przegapić – obejrzyjcie już teraz i podzielcie się z nami swoją opinią.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here