Reklama - Advertisement

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2023 Roku Rada Dyrektorów i pracownicy Instytutu Piłsudskiego w Ameryce przesyłają najlepsze życzenia radości, szczęścia i zdrowia dla całej Polonii.

Zapraszamy na nasze programy edukacyjne zarówno w siedzibie Instytutu przy 138 Greenpoint Ave jak i online na www.pilsudski.org.

Zachęcamy do wspierania misji Instytutu jaką jest ochrona polskiego dziedzictwa w Stanach Zjednoczonych. Instytut opiekuje się dokumentami, książkami i polską sztuką poprzez utrzymywanie archiwum, biblioteki i galerii. W Instytucie każdy może poznać niezwykłe historie polskich bohaterów, inspirujące wydarzenia oraz być bliżej historii.

Pamiętajmy, że Instytut jest organizacją niedochodową i każdy może zostać członkiem Instytutu.

Niech historia nas połączy!

138 Greenpoint Ave

Tel. 212 505-9077

www.pilsudski.org

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here