15. Festiwal Filmów Polskich w Nowym Jorku – 1 i 2 czerwca

Reklama - Advertisement

15. edycja Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku rozpoczęła się 22 maja i w tym roku zakończy się dopiero 2 czerwca. Przed widzami jeszcze jeden weekend filmowy – 1 i 2 czerwca zobaczyć będzie można pięć filmów: dwa dokumenty to Siłaczki i Książe i Dybuk, oraz filmy Planeta Singli 3, Nina oraz Atak Paniki.

Wśród gości festiwalu, aktorka Zuzanna Janin grająca w filmie Siłaczki, a także Agnieszka Więdłocha, odtwórczyni roli Ani Kwiatkowskiej w filmie Planeta Singli, z którymi będzie można spotkać się po projekcji każdego z tych filmów.

Pełny grafik festiwalu oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.NYPFF.com 

Posłuchajcie jak o filmach i miejscu w którym odbywa się festiwal, Scandinavia House na Manhattanie, w rozmowie z Radio RAMPA opowiada Hanna Kosińska-Hartowicz.

Wszystkie projekcje filmów na Manhattanie w Scandinavia House – 58 Park Ave (pomiędzy 37. a 38. Ulicą).

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here