Adam Brzeziński, polski kulturysta z Nowego Jorku, przed jednymi z najważniejszych zawodów w USA

Reklama:

Gośćmi Radio RAMPA są polscy kulturyści: Adam Brzeziński i Marek OLEY Olejniczak. 

Adam Brzeziński to kulturysta federacji NPC od 2013 roku. Największe jego sukcesy to m.in. piąte miejsce w Classic Physique in South Jersey 2016 oraz zwycięstwa w kategorii ciężkiej w 2017 w tych samych zawodach. Miesiąc temu Adam osiągnął świetne wyniki podczas Long Island Championship: zajął drugie miejsce w kategorii Open Bodybuilding, drugie miejsce w kategori Sylwetka Klasyczna i pierwsze miejsce w kategorii Klasyczna Sylwetka Novice.

W sobotę 1 czerwca przed Adamem najważniejsze do tej pory zawody w jego życiu, a przygotowuje go do nich Marek Olejniczak, który specjalnie przyleciał z Polski. Marek to najlepszy polski kulturysta, wielokrotny medalista mistrzostw Polski w tej dyscyplinie sportu. Zdobywał także medale mistrzostw Europy (brązowe w 2007 i 2008 roku), a w 2012 roku został mistrzem świata. W swojej karierze startował również w europejskiej edycji zawodów Arnold Classic.

Panowie opowiadają o przygotowaniach Adama, o ważnych elementach zawodowego treningu, o tym co powinna wiedzieć każda osoba, która zastanawia sie nad tym czy zacząć. Adam również zdradza na jakich siłowniach w Nowym Jorku trenują najlepsi.

About The Author

Related posts