33. Memoriał Kazimierza Deyny – dołącz 27 sierpnia w Garfield, NJ

Reklama - Advertisement

27 sierpnia odbędzie się 33. turniej piłkarski organizowany przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich o Memoriał Kazimierza Deyny. Turniej odbędzie się na boiskach 20th Century Park w Garfield New Jersey. Do turnieju zgłosiło się 14 drużyn z pięciu stanów USA. Jak co roku, na zakończenie turnieju odbędzie się mecz towarzyski Biznesmeni NJ kontra Biznesmeni NY.

Piotr Gołąbek – prezes Związku Polonijnych Klubów PiłKarskich na antenie RAMPA TV opowiedział o tegorocznym turnieju, zaproszonych gościach honorowych i programie rozgrywanych meczy. Wśród gości honorowych: legenda polskiego dziennikarstwa sportowego Dariusz Szpakowski a także, były reprezentant Polski w piłce nożnej Sebastian Mila. 

Z kolei Wojciech Ziębowicz – założyciel i aktualny wiceprezes Związku Polonijnych Klubów PiłKarskich, opowiedział o 33. letniej historii tego turnieju, jego najważniejszych gościach i niezapomnianych momentach.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z przedstawicielami Związku Polonijnych Klubów PiłKarskich i jednocześnie organizatorami 33. Memoriału Kazimierza Deyny.

Więcej informacji również na www.ZPKP.org 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here