47. Polish-Heritage Festival – 11 czerwca w East Brunswick, NJ

Reklama - Advertisement

Zapraszamy na 47. Polish Heritage Festival w East Brunswick, NJ. 

Festiwal rozpocznie się o godzinie 10 rano, mszą świętą. Po niej, na zgromadzonych czeka cały dzień rozrywki i wrażeń. Na polu festiwalowym w Middlesex County Fairgrounds na przybyłych czekać będą dwie sceny. 

Na scenie głównej to tańca grać będzie zespół “Bez Szefa.” Wręczone zostaną stypendia, które od wielu lat są głównym elementem Polish-Heritage Festival – organizacja jest niedochodowa, a zyski przeznaczane są właśnie m.in. na stypendia dla młodych amerykanów polskiego pochodzenia.

Na “małej” scenie, zorganizowany będzie Talent Show dla dzieci, a także nowość tegorocznego festiwalu dyskoteka dla młodzieży prowadzona przez Dja. 

W tym roku, po raz pierwszy również, zorganizowany zostanie wybór Miss i Mistera festiwalu. Do udziału w tym konkursie, jak i talent show, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Szczegóły znaleźć można na stronie: www.PolFest.com 

Tradycyjnym elementem festiwalu jest również pokaz klasycznych i egzotycznych samochodów. Do udziału w nim możecie zgłosić się aby wygrać nagrodę i trofeum. Każdy zaproszony jest aby zrobić sobie zdjęcia i podziwiać unikatowe auta. Rejestracja również na stronie www.PolFest.com 

Podczas festiwalu organizowane będą gry i zabawy dla dzieci, do dyspozycji najmłodszych będzie również wiele “bouncy houses.” Każdy zakupić będzie mógł polskie pamiątki, czy zjeść dobre, polskie jedzenie. 

Zapraszamy! Festiwal potrwa do godz. 7 wieczorem. Wstęp kosztować będzie $10 od osoby powyżej 10-roku życia. Dzieci do 10-roku życia, wstęp za darmo. 

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here