Ani Mru Mru – Wrzesień 2015, NY, NJ

Reklama - Advertisement

Zygmunt Rygiel

Występy w NY, NJ

      • New York, Niedziela 27 września, 3:00 pm

      • New Jersey, Niedziela 27 września, 7:00 pm

ANI MRU MRU –

Jak się nie da, a bardzo się chce to można!” to widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, niepodrabialna gra i pointy trafiające w punk, wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Widzowie będą mogli poznać życie zarówno szczęśliwego narzeczonego jak i niezadowolonego męża, znajdzie się coś dla miłośników zwierząt, ale i fani sportów walki nie będą pominięci. Część spośród wybranych skeczy była zaprezentowana podczas festiwalu RYJEK, z którego kabaret Ani Mru-Mru wrócił z większością możliwych od zdobycia nagród, co może być doskonałą rekomendacją poziomu najnowszego programu. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i zobaczyć Jak się nie da, a bardzo się chce to można!” na żywo.

Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim.

Marcin Wójcik
Znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce.
Michał Wójcik
Kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę.
Waldemar Wilkołek
Dźwiękowiec, osoba „do wszystkiego” i podpora moralna grupy. No cóż… jaka podpora, taka moralność…


Rampa Bilety do nabycia


Ani-Mru-Mru-Ulotka-2015

Ani Mru Mru – New York, Niedziela 27 wrzesnia, 3:00 pm

27 wrzesnia, 3:00 pm

 

Tribeca Performing Arts Center
199 Chambers St
New York, NY 10007 – Mapa

 

Kup Bilety – NY


Ani-Mru-Mru-Ulotka-2015

Ani Mru Mru – New Jersey, Niedziela 27 wrzesnia, 7:00 pm

27 wrzesnia, 7:00 pm

 

Polish American Cultural Center
1 – 3 Monroe Street
Passaic, NJ 07055 – Mapa

 

Kup Bilety – NJ


* * *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here