Anna Matlewska – Martha Graham School of Contemporary Dance

Reklama - Advertisement

Studenci Martha Graham School of Contemporary Dance po 6-tygodniowym, intensywnym programie przygotowali występ na zakończenie sezonu.

Jednym z elementów występu był pokaz końcowy z zajęć z kompozycji, podczas których studenci poznali tajniki tworzenia choreografii, rozwijali swoją kreatywnosć, a także musieli przygotować występ solowy. Każdy z tancerzy otrzymał inne zadanie. Anna Matlewska musiała ciałem, ruchem przedstawić negatywną emocje – frustrację.

Na pokazie studentów pojawiło się mnóstwo gości: rodziny tancerze, znajomi, a także ważne osobistości z innych szkół tanecznych.

Kolejną okazją do obejrzenia studentów szkoły Marthy Graham, która znajduje się w Nowym Jorku  na Manhattanie będzie pokaz po programie “winter intensive” , który miejsce będzie miał w grudniu.

Zapraszamy do obejrzenia video.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here