Beata Savreski, CPA – licencjonowana księgowa, doradca ds. rachunkowości i podatków w programie Zawsze Jest Wyjście

Beata Savreski, CPA – licencjonowana księgowa, doradca ds. rachunkowości i podatków w programie Zawsze Jest Wyjście

Beata Savreski jest licencjonowaną biegłą księgową w stanie New Jersey z 15 letnim doświadczeniem w zawodzie. Jest założycielką biura księgowo-podatkowego Savreski CPA, LLC, które prowadzi od ponad 3 lat. Biuro specjalizuje się w obsłudze małych i średnich jednostek gospodarczych a także osób fizycznych które mają skomplikowane wielo-stanowe, a także czasami międzynarodowe, rozliczenia podatkowe.

KONTAKT:
Savreski LLC 24 Ware Rd Upper Saddle River NJ 07458
email: [email protected]  *  www.SavreskiCPA.com 
telefon: (201) 327-8319

Beata zaczęła swoją karierę w sektorze publicznym jako zewnętrzny biegły rewident księgowy w jednej z największych firm w stanie New Jersey. Posiada wykształcenie i dyplomy w kierunku księgowości i finansów z Montclair State University. Swoją magistraturę kończyła w kierunku podatkowym w Fairleigh Dickinson University.

Jest członkiem New Jersey Society of Certified Public Accountants oraz The American Institute of CPAs.

 
—-
Kolejny sezon audycji “Zawsze jest Wyjście” w Radio RAMPA rusza w sobotę 23 lutego: premiera na antenie Radio RAMPA WSNR 620 AM o godz. 5:30 p.m. a następnie materiał wideo do obejrzenia w środę o 12:00 p.m. na Radio RAMPA Facebook Live, a zaraz później na stronie www.RadioRAMPA.com.

Wszystkie audycje dostępne będą na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com

Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres [email protected]
Pamiętajcie, ZAWSZE JEST WYJŚCIE.

About The Author

Audycja z udziałem profesjonalistów w dziedzinie prawa rodzinnego, rozliczeń podatkowych, planowania finansowego oraz ubezpieczeń.

Related posts