Mecenas Karolina Dehnhard – ekspretem ds. prawa rodzinnego w programie Zawsze Jest Wyjście

Mecenas Karolina Dehnhard – ekspretem ds. prawa rodzinnego w programie Zawsze Jest Wyjście

Ekspertem w dziedzinie PRAWO RODZINNE, będzie mecenas do spraw rodzinnych Karolina Dehnhard. Karolina Dehnhard pracuje w firmie prawniczej Budd Larner, P.C., czołowej firmie prawniczej  z ponad 100-letnim doświadczeniem. Mecenas Dehnhard odpowiadać będzie na pytania z zakresu, m.in.: małżeństwo i rozwód; sprawy imigracyjne, a związek małżeński; alimenty i sprawy podziału opieki nad dzieckiem; podział majątku; własność biznesu a małżeństwo i rozwód; odpowiedzialność prawna w małżeństwie i po rozwodzie; przemoc domowa.

KONTAKT: 973-315-4524 * [email protected] * Strona Internetowa Karolina Dehnhard Esq. 

Karolina Dehnhard została przyjęta do New Jersey Bar and U.S. District Court, District Court of New Jersey w 2009 roku, po ukończeniu New York Law School. Współpracowała z Honorable Rosemary E. Ramsay w sądzie najwyższym Morris County, a wcześniej, jeszcze studiując,  z Honorable Michael Ambrecht w sądzie najwyższym na Manhattanie oraz Honorable Raymond T. Lyons, sędzią do spraw bankructw w New Jersey. 

Zanim rozpoczęła karierę w sekotorze prawnym, Karolina Dehnhard przez wiele lat zaangażowana była z powodzeniem w działalność w sektorze non-profit, pełniąc m.in. funkcję Assistant Executive Director w Community Access Unlimited, gdzie zarządzała obsługą serwisów rezydencyjnych, i nie tylko, dla osób niepełnosprawnych. 

Mecenas Dehnhard występuje w programach telewizyjnych, radiowych, a także jest aktywnie zaangażowana w kręgach biznesowych kobiet, wiele z jej inicjatyw również nakierowanych jest na niesienie pomocy kobietom w trudnych sytuacjach. 

Karolina urodziła się w Polsce, a do USA przyjechała wraz z mamą jaka mała dziewczynka. Jej kariera zawodowa jest najlepszym przykładem na to, że ciężka praca i determinacja pozwalają na spełnienie marzeń. Karolina dumna jest ze swojego pochodzenia i głęboko zaangażowana jest w sprawy polskie, przede wszystkim na terenie USA. 


Audycja “Zawsze jest Wyjście” w Radio RAMPA od soboty 17 lutego, co drugą sobotę: premiera na antenie Radio RAMPA WSNR 620 AM o godz. 5:30 p.m. a następnie materiał wideo do obejrzenia w porannym Espresso Show, we wtorki o 11:30 a.m. w Radio RAMPA oraz na stronie www.RadioRAMPA.com. 

Wszystkie audycje dostępne będą na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com 

Stworzyliśmy stronę na Facebook: Zawsze jest wyjście oraz grupę zamkniętą Zawsze Jest Wyjscie, w której zapraszać będziemy Was do dyskusji. Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres [email protected]

Pamiętajcie, ZAWSZE JEST WYJŚCIE.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.
Monika Adamski

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts