Mecenas Karolina Dehnhard – adwokat ds. prawa rodzinnego w programie Zawsze Jest Wyjście

Mecenas Karolina Dehnhard – adwokat ds. prawa rodzinnego w programie Zawsze Jest Wyjście

Adwokatem w dziedzinie PRAWO RODZINNE, będzie mecenas Karolina Dehnhard. Karolina Dehnhard jest partnerem w firmie prawniczej Norris McLaughlin, gdzie stoi na czele departamentu prawa rodzinnego i małżeńskiego. Wcześniej była partnerem w czołowej firmie prawniczej  z ponad 100-letnim doświadczeniem Budd Larner; Karolina jest również prezesem Polish-American Chamber of Commerce North-East. Mecenas Dehnhard odpowiadać będzie na pytania z zakresu, m.in.: małżeństwo i rozwód; sprawy imigracyjne, a związek małżeński; alimenty i sprawy podziału opieki nad dzieckiem; podział majątku; własność biznesu a małżeństwo i rozwód; odpowiedzialność prawna w małżeństwie i po rozwodzie; przemoc domowa.

KONTAKT:
400 Crossing Blvd 8th Floor, Bridgewater Township, NJ 08807
email: [email protected]
telefon: (908) 252-4144 
strona internetowa: Karolina Dehnhard Esq. 

Karolina Dehnhard została przyjęta do New Jersey Bar and U.S. District Court, District Court of New Jersey w 2009 roku, po ukończeniu New York Law School. Współpracowała z Honorable Rosemary E. Ramsay w sądzie najwyższym Morris County, a wcześniej, jeszcze studiując,  z Honorable Michael Ambrecht w sądzie najwyższym na Manhattanie oraz Honorable Raymond T. Lyons, sędzią do spraw bankructw w New Jersey. 

Zanim rozpoczęła karierę w sekotorze prawnym, Karolina Dehnhard przez wiele lat zaangażowana była z powodzeniem w działalność w sektorze non-profit, pełniąc m.in. funkcję Assistant Executive Director w Community Access Unlimited, gdzie zarządzała obsługą serwisów rezydencyjnych, i nie tylko, dla osób niepełnosprawnych. 

Mecenas Dehnhard występuje w programach telewizyjnych, radiowych, a także jest aktywnie zaangażowana w kręgach biznesowych kobiet, wiele z jej inicjatyw również nakierowanych jest na niesienie pomocy kobietom w trudnych sytuacjach. 

Karolina urodziła się w Polsce, a do USA przyjechała wraz z mamą jaka mała dziewczynka. Jej kariera zawodowa jest najlepszym przykładem na to, że ciężka praca i determinacja pozwalają na spełnienie marzeń. Karolina dumna jest ze swojego pochodzenia i głęboko zaangażowana jest w sprawy polskie, przede wszystkim na terenie USA. 


Kolejny sezon audycji “Zawsze jest Wyjście” w Radio RAMPA rusza w sobotę 23 lutego: premiera na antenie Radio RAMPA WSNR 620 AM o godz. 5:30 p.m. a następnie materiał wideo do obejrzenia w środę o 12:00 p.m. na Radio RAMPA Facebook Live, a zaraz później na stronie www.RadioRAMPA.com.

Wszystkie audycje dostępne będą na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com

Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres: [email protected]
Pamiętajcie, ZAWSZE JEST WYJŚCIE.

About The Author

Audycja z udziałem profesjonalistów w dziedzinie prawa rodzinnego, rozliczeń podatkowych, planowania finansowego oraz ubezpieczeń.

Related posts