Natalia Zimnoch – doradca ds. ubezpieczeń i finansów w programie Zawsze Jest Wyjście

Reklama - Advertisement

Doradcą w dziedzinie ubezpieczenia i finanse, w programie Zawsze Jest Wyjście, jest NATALIA ZIMNOCH. Jej misją jest pomoc w koordynacji ubezpieczeń oraz finansów w zakresie biznesowym oraz w analizie personalnej. Natalia pracuje bezpośrednio z klientami, a jej celem jest zidentyfikowanie i ukierunkowanie potrzeb klienta, a także doradzenie jak najlepszego rozwiązania pozwalającego na ich osiągnięcie.

KONTAKT:
Zimnoch Financial Group, 1909 Great Neck Rd. Copiague, NY 11726
email: [email protected]
telefon: (631) 760 – 7449

Natalia dorastała w rodzinnej firmie. Bazując na tym doświadczeniu, zrozumiała wyzwania związane z posiadaniem własnej działalności, planowaniem, zarządzaniem oraz rodzinną współpracą. Natalia stara się pomoc w kompleksowym rozwiązywaniu problemów pojawiających się w każdej płaszczyźnie biznesowej.

Natalia współpracuje z Center for Wealth Preservation (CWP) od 2014 roku, gdzie skupia się na lokalnej, polskiej społeczności na Long Island oraz w okolicznych rejonach. W 2016 roku, za swoją pracę, Natalia nagrodzona została  podczas Massachusetts Mutual Life Insurance Company’s Leaders Conference. Od 2018 roku prowadzi swoją działalność, Zimnoch Financial Group.

W 2012 ukończyła Long Island University, CW Post, zdobywając dyplom Bachelor of Arts in Psychology; brała udział w kursach na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2011 roku.
Pozostaje aktywna wśród polskiej społeczności jako członek Polonia of Long Island oraz wolontariusz w szkole im. Zbigniewa Herberta w Copiague.

Natalia posiada licencje ubezpieczeniowe w stanach Nowy Jork, New Jersey, Pensylwania oraz na Florydzie. Posiada licencję inwestycyjną w stanie w Nowy Jork.
—-
Kolejny sezon audycji “Zawsze jest Wyjście” w Radio RAMPA rusza w sobotę 23 lutego: premiera na antenie Radio RAMPA WSNR 620 AM o godz. 5:30 p.m. a następnie materiał wideo do obejrzenia w środę o 12:00 p.m. na Radio RAMPA Facebook Live, a zaraz później na stronie www.RadioRAMPA.com.

Wszystkie audycje dostępne będą na stronie www.ZawszeJestWyjscie.com

Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres [email protected].
Pamiętajcie, ZAWSZE JEST WYJŚCIE.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here