BIO Europe – promocja zdrowej, polskiej żywności w Konsulacie RP w Nowym Jorku

Reklama - Advertisement

W dniu 13 czerwca w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku odbyło się spotkanie pod nazwą “Hight Quality BIO Europe” promujące polską, zdrową, ekologiczną żywność. 

W Konsulacie pojawili się przedsiębiorcy z Polski, którzy przylecieli do Nowego Jorku na coroczne targi “2022 Fancy Food Show” organizowane przez Specialty Food Association.

Bożena Wróblewska – Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Centrum Promocji podkreślała jak ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia są produkty ekologiczne. A te z którymi polskie firmy przyleciały do Nowego Jorku spełniają najwyższe standardy jakości. 

Nie były to tylko wypowiedziane słowa – na spotkaniu można było posmakować promowanych polskich produktów ekologicznych. Degustacja została zorganizowana we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą i Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH). 

Szersza relacja z tego wydarzenia już niebawem na antenie Radia RAMPA.

    

 

 

 

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here