Bogdan Chmielewski podsumowuje rok 2019 w PSFCU

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest dyrektor wykonawczy Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, Bogdan Chmielewski, który podsumowuje rok 2019 w PSFCU. 

Jak bogata jest najwięsza polonijna instytucja finansowa? Ilu członków zyskała w ubiegłym roku? Te dopiero co opublikowane dane, Bogdan Chmielewski omawia w Radio RAMPA. 

W roku 2019, PSFCU otworzyła dwa nowe oddziały, w tym jeden w nowym dla Unii stanie Pensylwania. Miniony rok to również rok obfitujący w wydarzenia, i te zorganizowane przez PSFCU jak i te, w których jej przedstawiciele wzięli udział – a było ich  w sumie ponad 500. 

To również, dzięki PSFCU, w roku 2019, Polska i Polonia, były widoczne w przysłowiowym centrum świata, czyli na Times Square. 

Początek 2020 roku to również pojawienie się w amerykańskiej telewizji publicznej programu o Polsce, sponsorowanego przez PSFCU – Flavor of Poland. W rozpoczętym roku, Nasza Unia świętować będzie również 10-lecie swojej obecności w Illionois, oraz otwarcie kolejnych oddziałów.

Posłuchajcie wywiadu.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here