Burmistrz NYC Eric Adams – wywiad w Radio RAMPA

Tylko w Radio RAMPA: burmistrz miasta Eric Adams! W wywiadzie, burmistrz Adams mówi o pracy jaką podjął w ostatnim roku, wyzwaniach i zmianach, których dokonał. Przyznaje, że najbardziej zaskoczył go brak współpracy ze strony niektórych stanowych ustawodawców. Adams mówi również, że brak chętnych do pracy w policji to mit i tłumaczy co dzieje się w departamencie.

Burmistrz podkreśla, że miasto zdywersyfikować chce swoją siłę roboczą, a tym samym, zatrudnić chce przedstawicieli grup etnicznych, w tym Polaków.

Burmistrz komentuje sytuację ekonomiczną miasta i tłumaczy, co miał na myśli, mówiąc, że Nowy Jork czeka “ekonomiczne tsunami.”

Na koniec, Burmistrz Adams mówi o swoim udziale w Paradzie Pułaskiego i relacjach z Polonią.


Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here