Bushwick: cegłą wybił okno i zgwałcił kobietę w jej mieszkaniu

Reklama - Advertisement

W środę około 4:30 nad ranem, mężczyzna włamał się do mieszkania w piwnicy budynku w dzielnicy Bushwick na Brooklynie, a następnie zgwałcił kobietę, która go zamieszkiwała. Sprawca, którego zdjęcie przekazała nowojorska policja, jest poszukiwany – ma około 25 lat, 5’8 stóp wzrostu, waży około 150 funtów. Ostatnio widziany był ubrany w niebieskie spodnie dresowe Adidas, kolorową kurtkę zimową, jasno niebieską czapkę.  

Sytuacja wydarzyła się przy Central Ave. i Madison Street. Policja podaje, że 22-letnią kobietę, obudził dźwięk pękniętej szyby. Kiedy skonfrontowała włamywacza, ten zmusił ją do powrotu do sypialni i tam ją zgwałcił. Sprawca następnie ukradł kobiecie telefon Samsung i portfel, w którym było $65 i karty kredytowe. 

Kobieta przewieziona została do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy i została już wypuszczona do domu. 

Policja prosi o wszelkie informacje dotyczące sprawcy: 1-800-577-TIPS (8477) – WWW.NYPDCRIMESTOPPERS.COM – wszystkie zgłoszenia są anonimowe. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here