“Chcę porządku i bezpieczeństwa.” Robert Holden ponownie ubiega się o reelekcję

Reklama - Advertisement

Radny miasta Nowy Jork Robert Holden, który reprezentuje dystrykt 30, odwiedził studio Radio RAMPA aby porozmawiać o rozpoczynającej się kampanii wyborczej, w której Holden – radny od 2018 roku – ubiegać będzie się o kadencję trwającą kolejne dwa lata.

Radny Holden opowiada o swojej pracy z Polonią nowojorską, w tym, o programach dwujęzycznych w amerykańskich szkołach i wizycie prezydenta miasta Rzeszów. 

Robert Holden mówi o wielu sprawach związanych z nowojorską polityką: opisuje swoją współpracę z burmistrzem Eric’em Adamsem. Radny przedstawia swoją perspektywę na kryzys związany z masową migracją uchodźców do Nowego Jorku. Przekonuje, że jego plan wprowadzenia regulacji dotyczących poruszania się e-skuterami jest konieczny. Przypomina, że jest przeciwny używaniu zaprzęgów konnych w mieście. Chce poprawy codziennej jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Chce regulacji dotyczących sprzedaży i użycia, zalegalizowanej już przez stan, marihuany. 

Jaki jest jeden z jego priorytetów na kolejną – ostatnią jak mówi – kadencję, jeżeli zostanie wybrany? Chce aby w każdej szkole, stworzone zostały centra rekreacji, które będą do użytku społeczności lokalnej wieczorami i w weekendy – w tym temacie, otrzymał już nawet aprobatę burmistrza Adamsa w nowym budżecie. 

Wybory do Rady Miasta Nowy Jork w 2023 r. odbędą się 7 listopada 2023 r., a prawybory odbędą się 27 czerwca 2023 r. Ze względu na zmianę granic dystryktów i zmiany w statucie Nowego Jorku w 2020 r., członkowie Rady wybrani podczas wyborów do Rady Miasta w 2021 i 2023 r. będą sprawować dwuletnią kadencję, przy czym pełne czteroletnie kadencje zostaną wznowione po wyborach do Rady Miasta Nowy Jork w 2025 r.


Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here