Dzieci PRLu i sukces ich debiutanckiej płyty w NYC!

W sobotę, 23 września, odbył się koncert z okazji premiery płyty Rymowanki, polonijnego zespołu z Nowego Jorku, Dzieci PRLu, który tworzą Dawid Czajka, Adam Romanowski, Piotrek “Młody” Klassek i Paweł Klassek.

W koncercie, który miejsce miał w klubie PaperBox na Brooklynie, udział wzięło 200 osób. Muzycy zaprezentowalvb vi osiem kawałkow ze swojej debiutanckiej płyty, a zgromadzona publiczność wtórowała im, wykazując się znajomością repertuaru zespołu. Oprócz swoich utworów, grupa wykonała kilka coverów, dając świetny pokaz muzyki rockowej. Zapraszamy do wysłuchania relacji z koncertu, z której dowiecie się jak oceniają go sami muzycy, zaraz po zejściu ze sceny.

Podczas koncertu nie brakowało również niespodzianek – manager Magdalena Brudnicka, przygotowała urodzinowy tort dla lidera i założyciela zespłu Dawida Czajki, który w niedzielę, 24 września, obchodził swoje urodziny. Jeżeli chcecie zobaczyć jak to wyglądało, zobaczcie Espresso Show z 9-25-17 (43 minuta): 

http://radiorampa.com/espresso-show-9-25-17-prezydent-rp-i-spotkanie-z-polonia-zwierzeta-w-reklamie-ile-zarabiaja-dalekie-podroze-z-dziecmi-poradnik-praktyczny/ 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here