Gala Matthew M. Welna Foundation: Video

Reklama - Advertisement

Pierwsza gala fundacji im. Mateusza Wełny, młodego piłkarza, który tragicznie zginął w marcu 2015 roku, zgromadziła prawie 300 osób. Wydarzenie miejsce miało 2 stycznia, w dzień przed datą urodzin Mateusza.

Celem Matthew M. Welna Foundation, założonej przez przyjaciół Mateusza, jest uhonorowanie jego życia, ale także pomoc finansowa dla wzrastających piłkarzy. W ciągu zaledwie kilku miesięcy działalności, fundacja wręczyła dwa stypendia, ufundowała tablicę punktów w Sayreville Memorial High-School oraz zorganizowała turniej piłkarski.

Gala ma stać się corocznym wydarzeniem, podczas którego gromadzić będą się rodzina i przyjaciele Mateusza. Całkowity dochód, przeznaczony jest na Fundację.

Członkowie najbliższej rodziny, rodzice Roma i Jarosław Wełna, oraz siostry Oliwia i Michelle, a także przyjaciele – z prezesem fundacji na czele, wzruszeni byli ilością przybyłych osób i ich zaangażowaniem.

Podczas wydarzenia przedstawiono sylwetkę Mateusza oraz jego pasję do piłki nożnej. Zaprezentowany został film, przybliżający życie Mateusza i działalność fundacji. Pan Jarosław Wełna, został wyróżniony za swój wkład w promocję młodych piłkarzy.

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here