Reklama - Advertisement

Burmistrz Old Bridge – Owen Henry – w Radio RAMPA.

W położonym w Middlesex County, NJ mieście Old Br

idge osiedla się coraz większa liczba Polaków – stanowią w tej chwili około 7% populacji miasta. Old Bridge przyjazne jest dla rodzin, jest bezpieczne, a dojazd do NYC jest wygodny. Przez miasto przechodzi bardzo ruchliwa, stanowa droga Rt. 9, służąca całemu regionowi. To były również główne tematy rozmowy Moniki Adamski, redaktor naczelnej Radio RAMPA, z burmistrzem Henry’m.

Poznacie też burmistrza nie tylko jednak od strony formalnej, ale i prywatnej – wielką pasją Owena Henry jest… kolekcjonowanie miniaturek pociągów, a zobaczyć to na własne oczy mogą mieszkańcy Old Bridge, odwiedzając Urząd Miasta.

To wszystko w ramach nowego programu anglojęzycznego w Radio RAMPA – „Get to know your Mayor” – będziemy przybliżać Wam sylwetki burmistrzów różnych miast, skupiając się na tych miasteczkach, w których sporą grupę tworzy Polonia.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here