Helsinki – czwarte w historii spotkanie prezydentów Rosji i USA

Reklama - Advertisement

Prezydenci Stanów Zjednoczonych i Rosji spotkają się dzisiaj w Helsinkach. Rozmowy Donalda Trumpa i Władimira Putina rozpoczną się w południe polskiego czasu, a ich efekt jest trudny do przewidzenia. Tematy rozmowy nie zostały ściśle określone, ale przypuszcza się, że znajdą się wśród nich: sprawa rosyjskiej ingerencji w amerykańskie wybory, a także sytuacja na Krymie i w Syrii.

Dotychczas mieszkańcy Finlandii okazywali dumę z faktu, że to właśnie ich kraj jest najczęstszym, neutralnym miejscem spotkań prezydentów Stanów Zjednoczonych i Rosji. Tym razem jednak większość Finów sprzeciwia się rozmowom Donalda Trumpa i Władimira Putina w Helsinkach. Według ostatnich sondaży, 83 procent Finów sprzeciwia się polityce Donalda Trumpa, a 76 procent Władimira Putina.

(IAR)

Rampa Ranek
RAMPA Ranek to audycja radiowa od 7-10 a.m. od poniedziałku do piątku. Najważniejsze wiadomości, sport, biznes, kultura i wydarzenia. Dobra, polska muzyka. Słuchaj na www.RadioRAMPA.com lub poprzez bezpłatną aplikację RADIO RAMPA na telefony komórkowe.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here