Joanna Nowokuński ekspertem w “Zawsze Jest Wyjście”

Drodzy Państwo, już w środę, 22 kwietnia, o godz. 12:30 p.m. premiera audycji “Zawsze Jest Wyjście” w Radio RAMPA.

Przypominamy, więcej informacji na temat audycji: http://www.radiorampa.com/polecane/zawsze-jest-wyjscie-nowa-audycja-i-akcja-radio-rampa/

Program porusza ciężkie a czasami tragiczne sytuacje, których doświadczają Polacy w USA: maltretowanie psychiczne i przemoc ze strony partnera, ograniczenie wolności osobistej w rodzinie– to problemy dla wielu ciężkie do rozwiązania. Strach, brak środków finansowych, brak statusu imigracyjnego – to najczęstsze powody dla których poddajemy się. Chcemy odpowiedzieć na pytania związane z tymi sprawami, a także podnieść świadomość na temat tego problemu, tak aby więcej osób nim dotkniętych miało odwagę i wiedziało, że jest sposób aby zmienić swoje życie.

Nie jesteśmy w stanie sami poprowadzić takiej akcji, dlatego też do projektu zaprosiliśmy eksperta w dziedzinie prawa rodzinnego, karnego i imigracyjnego, Panią mecenas Joannę Nowokuński.

Jej pasją jest praca w społeczeństwie polskim z faktu na pochodzenie jak i powołanie do zawodu adwokata. Pani adwokat posiada wieloletnie i obszerne doświadczenie w sprawach sądowych. Wykształcona w USA, poza językiem polskim i angielskim, równie biegle włada także językiem hiszpańskim. Kancelaria Pani Adwokat mieści się na Greenpoincie, przy 33 Nassau Avenue. Jeżeli macie pytania, lub potrzebujecie pomocy, możecie skontaktować się bezpośrednio z Panią mecenas, pod numerem telefonu 718-395-1904.

___

Zapraszamy na stronę na Facebook: Zawsze jest wyjście oraz grupę zamkniętą Zawsze Jest Wyjscie, w której zapraszać będziemy Was do dyskusji. Wasze pytania, anonimowo, wysyłać możecie na adres [email protected]

About The Author

Related posts