Zawsze Jest Wyjście, odcinek 1: Chroni Mnie Prawo

Reklama:

Odcinek pierwszy programu Zawsze Jest Wyjście w Radio RAMPA, pt. “Chroni Mnie Prawo.” Odpowiedzi na pytania: czy prawo rodzinne dotyczy tylko małżonków? Kiedy w sprawach przemocy liczy się status imigracyjny? Jak zacząć dochodzić swoich praw? W końcu, co to znaczy, że chroni nas prawo, i najważniejsze, jak poradzić sobie z uczuciem wstydu, które często towarzyszy osobom dotkniętym przemocą?

Przypominamy, więcej informacji na temat audycji: http://www.radiorampa.com/zawsze-jest-wyjscie-nowa-audycja-i-akcja-radio-rampa/ Program porusza ciężkie a czasami tragiczne sytuacje, których doświadczają Polacy w USA: maltretowanie psychiczne i przemoc ze strony partnera, ograniczenie wolności osobistej w rodzinie– to problemy dla wielu ciężkie do rozwiązania. Strach, brak środków finansowych, brak statusu imigracyjnego – to najczęstsze powody dla których poddajemy się. Chcemy odpowiedzieć na pytania związane z tymi sprawami, a także podnieść świadomość na temat tego problemu, tak aby więcej osób nim dotkniętych miało odwagę i wiedziało, że jest sposób aby zmienić swoje życie. Do projektu zaprosiliśmy eksperta w dziedzinie prawa rodzinnego, karnego i imigracyjnego, Panią mecenas Joannę Nowokuński. Jej pasją jest praca w społeczeństwie polskim z faktu na pochodzenie jak i powołanie do zawodu adwokata. Pani adwokat posiada wieloletnie i obszerne doświadczenie w sprawach sądowych. Wykształcona w USA, poza językiem polskim i angielskim, równie biegle włada także językiem hiszpańskim. Kancelaria Pani Adwokat mieści się na Greenpoincie, przy 33 Nassau Avenue. Jeżeli macie pytania, lub potrzebujecie pomocy, możecie skontaktować się bezpośrednio z Panią mecenas, pod numerem telefonu 718-395-1904.

About The Author

Audycja z udziałem profesjonalistów w dziedzinie prawa rodzinnego, rozliczeń podatkowych, planowania finansowego oraz ubezpieczeń.

Related posts