Reklama - Advertisement

Prawie 300 osób przybyło w poniedziałek, 12 grudnia, do Klubu Europa na Greenpoincie, aby uczestniczyć w Koncercie z okazji 10-lecia Radio RAMPA! Koncert był wyjątkowy, bo z udziałem utalentowanych artystek – Sara James i Anna Matlewska – to młode Polki, które oczarowały publiczność koncertu jubileuszowego.

GALERIA ZDJĘĆ PONIŻEJ – ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA! 

SARA JAMES przybyła na koncert specjalnie z Polski. Artystka jest ulubienicą amerykańskiej publiczności po swoim udanym występie w programie “America’s Got Talent,” gdzie w wieku zaledwie 13 lat otrzymała tak zwany “Golden Buzzer” od jurora programu, Simona Cowell. Polka doszła do samego finału, a od czasu jej występu w amerykańskiej telewizji, jej wykony piosenek własnych jak i coverów, oglądają miliony ludzi na całym świecie. Podczas koncertu Sara wykonała takie utwory jak “Somebody,” “Running Up that Hill,”, “Rocket Man,” czy “My wave.”

Sara James, występuje niemal codziennie, w różnych częściach USA i Europy. Jednak, koncert z okazji 10-lecia Radio RAMPA, w którym wystąpiła Sara, był jednocześnie pierwszym koncertem Sary, otwartym dla publiczności. Jesteśmy zaszczyceni, że miało to miejsce właśnie w NYC!

Koncert rozpoczęła utalentowana Anna Matlewska. Znana polonijnej publiczności od dawna, Ania słynie nie tylko z wyjątkowego głosu, ale również, zdolności tanecznych i reporterskich. Tego wieczoru,  Ania wykonała m.in. znaną publiczności piosenkę własną “I feel lonely,” a także takie hity jak “Oceans,” “Kiedy mnie już nie będzie,” czy “White Christmas.”

Po udanym występie obu artystek, goście nie chcieli pozwolić na zakończenie koncertu i wywołali bis. Na tę okoliczność, artystki przygotowały specjalną niespodziankę – wspólnie wykonanie hitu świątecznego “When you Believe.” Wykon był cudownym zwieńczeniem, tego jubileuszowo-świątecznego wieczoru w NYC. Wiele osób wzruszył, a wszystkich utwierdził w przekonaniu, że obcują z wyjątkowymi talentami. 

Radio RAMPA od zawsze promowało młodych Polaków w USA. Tak było i tym razem. Koncert z okazji 10-lecia poprowadziła Samanta Filip, urodzona i wychowana w Nowym Jorku, tancerka, konferansjerka, a teraz już i business woman. Dziękujemy!

Wśród gości koncertu znaleźli się fani Sary i Ani, przyjaciele redakcji i partnerzy Radio RAMPA od 10 lat! Nie zabrakło wielu młodych ludzi, wśród nich uczniowie polskich szkół z Nowego Jorku i New Jersey. 

Podczas koncertu nie zabrakło loterii, w której do wygrania było ponad 25 nagród! Dziękujemy sponsorom loterii! Do wygrania były: certyfikaty co restauracji Karczma na Greenpoincie, certyfikaty do restauracji KASKADE na Greenpooincie, płyty artystów takich jak Mesajah, Cleo i Golec uOrkistra z autografami zasponsorowane przez adwokata Pawła Wierzbickiego, gift bag z firmy Monat i certyfikaty do restauracji Crave Natures Eatery w NJ od Samanty Filip, certyfikaty na wysyłkę paczek do Polski od firmy DOMPAK, certyfikaty na sesję nauki makijażu u Aga Make-Up, iPod od Radio RAMPA oraz dwie wycieczki dwudniowe od firmy Ampol Tours. 

Koncert odbył się w dawnym klubie Europa – dzisiaj Good Room na Greenpoincie. Dziękujemy za przyjęcie nas i naszych gości! Dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy utrzymać ceny biletów na symbolicznej kwocie $30-35$. SPONSORZY KONCERTU:

  • Główny sponsor wydarzenia – Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa – Polish & Slavic Federal Credit Union www.NaszaUnia.com 
  • partner wydarzenia i oficjalny przewoźnik Sary James na koncert – Polskie Linie Lotnicze LOT www.lot.com 

Ampol Tours – forma turystyczna i wycieczki po USA www.AmpolInc.com 

DOMPAK – paczki i mienie przesiedleńcze do Polski www.Dompak.Us

Adwokat Wypadkowy Paweł Wierzbicki z Kancelarii Block O’Toole & Murphy, LLP Wierzbicki https://www.blockotoole.com/polski/

AW Tax Services Associates – firma podatkowa na Greenpoincie https://awtaxny.com/

Robert Dworniczak – firma ubezpieczeniowa ALLSTATE na Greenpoincie https://agents.allstate.com/robert-dworniczak-brooklyn-ny.html?section=appointment&utm_source=GMB&utm_medium=Appt

– związek zawodowy LOCAL 78. https://www.local78.org/

Teatr Polski US https://teatrpolski.us/

FOTOGRAF który wykonał zdjęcia podczas koncertu specjalnie dla Radio RAMPA:

Dariusz Jezewski – FotoDJ Photography www.fotodj.com– dziękujemy!

Dziękujemy również Agnieszce Adamczyk – AGA MAKE-UP za makijaż dla naszych artystek! https://www.facebook.com/AgaMakeUp/

Wideo relacja wkrótce w Radio RAMPA. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: 

 

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.
Artur Adamski

Latest posts by Artur Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here