Karolina Zmarlak: nowojorska moda w najlepszym wydaniu

Reklama - Advertisement

Karolina Zmarlak, nowojorska projektantka polskiego pochodzenia, zachwyciła widzów swoją nową kolekcją na sezon Zima 2015, podczas pokazu mody w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku.

Polska projektantka sprzedaje swoje unikatowe kolekcje w SAKS FIFTH AVENUE i NEIMAN MARCUS, a jej kreacje noszą z dumą, m.in. kongresmenka Carolyn B. Maloney, prowadzący i goście telewizji amerykańskiej, oraz gwiazdy serialu “Good Wife” na kanale CBS.

Karolina słynie ze swojego eleganckiego i prostego stylu, który jak sama podkreśla, zawdzięcza swoim europejskim korzeniom. Jej wszystkie kreacje wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Jej kolekcja należy do linii ready-to-wear, czyli ubrań, idealnych do noszenia o każdej porze dnia.

Karolina Zmarlak urodziła się w Polsce, skąd wyemigrowała wraz z rodzicami aby osiedlić się w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku z wyróżnieniem, po czym pracowała dla domu mody CAROLINA HERRERA i  THEORY, po czym wraz ze swoim partnerem Jesse Keyes, rozpoczęła swoją własną działalność.

Podczas pokazu mody w Konsulacie, obecna była kongresmenka Carolyn B. Maloney, Konsul Generalna RP w Nowym Jorku Urszula Gacek, Jesse Keyes, oraz współpracownicy oraz fani mody KZ.

Zobaczcie jak prezentowały się projekty Karoliny Zmarlak.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here