Reklama - Advertisement

12 marca w kościele pod wezwaniem Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Linden odbył się koncert nazwany Programem słowno – muzycznym pod tytułem “Ukojenie w Jezusie”.

Organizatorką tego wydarzenia i jednocześnie wokalistką była Beata Kumor, tutejsza parafianka.

Ksiądz Proboszcz Ireneusz Pierzchała podkreślił, że kiedy człowiek w swoim życiu doświadcza dobra, prawdy i piękna to te znaki mówią o istnieniu Boga. A poprzez piękny śpiew i muzykę możemy doświadczyć zmysłami prawdy o tym, który nas kocha i przybliżyć się do Niego choćby o krok.

Karolina Wilk – wokalistka, śpiewa w tym kościele, więc bez zastanowienia włączyła się do organizacji koncertu.

Tomasz Popławski – wokalista, z branży Disco Polo, na codzień również DJ, podkreślił, że śpiewali na chwałę Boga.

Robert Stopa – wokalista i saksofonista podkreślił rolę wychowania w wierze.

Całej oprawie muzycznej towarzyszył chór parafialny przy kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus pod dyrekcją Marcina Pękali, w składzie: Natalia Pajsner, Aneta Argasiński, Barbara Okulus-Jonson, Emilia Czerny, Jolanta Smykowski, Janina Osiński, Maria Rebisz, Jolanta Soljan, Dorota Mościcka, Stanisława Tobias, Andrzej Soljan, Paweł Duljan, Paweł Hapun, Jan Toczyowski, Andrzej Zonca.

Instrumentaliści: Robert Argasiński – klawisze, Daniel Argasiński – perkusja, Michał Kozak – gitara, Krzysztof Bućko – bas, Stanisław Nestorowicz – flet, Barbara Laksa – skrzypce.

Rysunek Chrystusa podczas koncertu malował Konrad Podkówka.

Zapraszamy do wysłuchania relacji:

 

  

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here