Reklama - Advertisement

Firma Amazon, zgodziła się na wprowadzenie zakazu sprzedaży zakryć na tablice rejestracyjne aut, dla mieszkańców miasta Nowy Jork. Podobną decyzję podjęła sieć sklepów Advanced Auto Parts. Jest to efekt działań miasta Nowy Jork, gdzie zakrywanie tablic rejestracyjnych jest nielegalne. 

Praktyka zakrywania tablic rejestracyjnych kosztuje miasto miliony w utraconych opłatach za przejazdy, a także, utrudnia złapanie kierowców, którzy łamią prawo.

Jak powiedzieli w piątek podczas konferencji prasowej przedstawiciele administracji miasta Nowy Jork, rozmowy prowadzone były również z siecią sklepów Auto Zone, która jeżeli nie przystanie na prośbę miasta o dobrowolnym wycofaniu zakryć na tablice rejestracyjne, zostanie pozwana do sądu. Sieci Auto Zone i Advanced Auto parts operują łącznie 33 lokalizacjami na terenie miasta Nowy Jork. 

Aktualizację w sprawie, przedstawiła podczas konferencji prasowej Corporation Counsel Hon. Sylvia Hinds-Radix.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here