Koniec pracy zdalnej dla urzędników miasta Nowy Jork?

An attractive young plus size model working on her laptop at home. Many women are choosing to work from home over a normal corporate situation.
Reklama - Advertisement

Burmistrz miasta Nowy Jork Eric Adams chce, aby jego pracownicy – pracownicy miasta Nowy Jork – wrócili do pracy stacjonarnej. Nowojorski oddział stacji CBS2, powołując się na swoje źródła podaje, że burmistrz wysłał memo do wszystkich pracowników, w którym informuje, że praca w systemie hybrydowym, nie będzie już możliwa.

Burmistrz już w środę, w oficjalnym wystąpieniu powiedział, że chce zapełnić biurowce i przywrócić ludzi do pracy. Zachęcał, aby przyglądnąć się codziennej pracy nowojorczyków i uświadomić sobie, że są takie zawody, w których nie da się pracować zdalnie, jak np. kierowca lub ochraniarz. W tym kontekście Eric Adams zapytał: “jak to wygląda, gdy pracownicy miasta pracują wciąż zdalnie, a ja zachęcam wszystkich innych, aby wracali do biur?”

Burmistrz zachęca wszystkie firmy m.in, takie jak: JP Morgan czy Goldman Sachs, do tego, aby ich ludzie wracali do pracy stacjonarnej. Eric Adams podkreślił, że jest to niezbędne do przywrócenia silnej ekonomii w mieście Nowy Jork.

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here