Latem, miasto Nowy Jork oferuje darmowe posiłki dla dzieci i młodzieży

Reklama - Advertisement

Miasto Nowy Jork przypomina o programie darmowych posiłków – konkretnie śniadań i lunch’ów, które oferowane są dla osób poniżej 18 roku życia, w czasie wakacji.

Darmowe posiłki można pobrać m.in. w wybranych nowojorskich szkołach publicznych, centrach basenowych, parkach i bibliotekach. Na przykład, na Greenpoincie, posiłki wydawane są przy McCarren Pool.

Aby otrzymać posiłek, nie jest wymagana rejestracja, czy posiadanie ID. Wystarczy przybyć na miejsce w którym wydawane są posiłki.

Usługa dostępna jest od 27 czerwca do 30 sierpnia (z przerwą w dzień 4 lipca). Śniadania wydawane są w godzinach od 8-9:15 rano, a lunch od 11 a.m. do 1:15 p.m.

Aby dowiedzieć się więcej możesz wysłać SMSa pod numer 304-304, lub wejdź na stronę: https://www.opt-osfns.org/schoolfoodny/meals/default.aspx#Result

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here