Lincoln Restler, kandydat na radnego dystryktu 33 w NYC w Radio RAMPA

Reklama - Advertisement

Gościem Radio RAMPA jest Lincoln Restler, kandydat na radnego dystryktu 33 w nowojorskiej radzie miasta. Dystrykt 33 obejmuje m.in. dzielnicę Greenpoint.

Lincoln Restler, Demokrata, od lat zaangażowany jest w sprawy lokalnej polityki, służył m.in. jako doradca dla burmistrza Billa de Blasio. 

W swojej kampanii podkreśla zreformowanie NYPD, w dużej mierze oparte na przekazaniu wielu obowiązków wyszkolonym siłom cywilnym. W tym temacie przeprowadzona została w studio zagorzała i długa dyskusja.

Lincoln Restler jest również generalnie przeciwny “gifted and talented program” w szkołach publicznych oraz wyspecjalizowanym testom do specjalistycznych liceów. Restler chce doprowadzić do powstania nowej szkoły w północnej części Brooklynu. 

W rozmowie z Radio RAMPA Lincoln Restler opowiada o swoich kontaktach z nowojorską Polonią, o tym jak uczynić miasto bardziej dostępnym finansowo oraz jaki ma plan na obniżenie czynszu. Radio RAMPA pyta o to, w jaki sposób Lincoln Restler ma zamiar rozwiązać problem przeludnienia i problemów z parkingiem w dystrykcie 33. 


Radio RAMPA wystosowało zaproszenie do udzielenia wywiadu wszystkim głównym kandydatom na stanowisko burmistrza miasta Nowy Jork i tym, którzy ubiegają się o stanowisko radnego w dystrykcie 33. Po akcaptacji zaproszenia i przeprowadzeniu wywiadu, będzie on dostępny do odsłuchania i obejrzenia na stronie Radio RAMPA. 

Przypominamy! #POLISHAMERICANVOTE

PAMIĘTAJ – Prawybory odbędą się 22 czerwca. Właściwe wybory 2 listopada. Więcej informacji Home | NYC Board of Elections (vote.nyc)

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here