Lodowisko przy Rockefeller Center już wkrótce otwarte na kolejny zimowy sezon

Advertisement

Zimowa atrakcja Nowego Jorku powraca do Rockefeller Center.

5 listopada otwiera się lodowisko w Rockefeller Center, pozwalając odwiedzającym jeździć na łyżwach w samym sercu Manhattanu.

Lodowisko, znane wcześniej pod nazwą „skating pond” zostało po raz pierwszy udostępnione publiczności w Boże Narodzenie 1936 roku i zawierało dwie choinki.

Lodowisko stało się znanym zabytkiem Nowego Jorku, który gościł olimpijczyków. Łyżwiarze tacy jak Kristi Yamaguchi, Scott Hamilton, Sarah Hughes i Eileen Seigh jeździli na lodowisku.

Jeśli chcesz pokazać swoje umiejętności jazdy na łyżwach, musisz kupić bilety na lodowisko. Łyżwiarze mają zagwarantowane 40-60 minut na lodowisku od czasu wejścia.

Bilety są już w sprzedaży w następujących cenach:

40 USD za osobę dorosłą
34 USD za dziecko
38 USD za seniora

Więcej informacji na stronie lodowiska Rockefeller Center: https://www.rockefellercenter.com/attractions/the-rink-at-rockefeller-center/

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Teresa Myśliwiec

Latest posts by Teresa Myśliwiec (see all)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here