Mężczyzna z nożem straszy śmiercią obcego w metrze, po tym jak ten zareagował na przemoc wobec dziecka (wideo)

Reklama - Advertisement

Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy zajścia w metrze E, do którego doszło w niedzielę, 24 czerwca, na Manhattanie. Scenę w graficzny sposób ukazuje wideo:

45-letnia ofiara jechała wraz ze swoja żoną oraz 4-letnią córką metrem E, po południu, w niedzielę 24 czerwca, kiedy to na wysokości West 4th Street, zauważyła, że stojący obok mężczyzna, uderzył swoje dziecko, które wiózł w wózku. Po tym jak 45-latek wyraził swoją dezaprobatę wobec zachowania sprawcy, ten zaczął grozić mu nożem. Wszystko to na oczach innych pasażerów i dzieci. Sprawca słuszany jest jak krzyczy: “to moje dziecko – martw się o swoje” i “zabije Cie w tym pociągu.”

Policja prosi o pomoc w schwytaniu sprawcy.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here