Nowy kalendarz New York Police Foundation – RAMPA TV wzięło udział w prezentacji

Reklama - Advertisement

Nowy rok, to i … nowy kelendarz! Jeżeli szukacie wyjątkowego kalendarza na rok 2024, a przy okazji, chcecie wesprzeć ważny projekt, zachęcamy do sprawdzenia kalendarza New York City Police Foundation (poniżej reportaż wideo).

21 grudnia 2023 roku, RAMPA TV brało dzisiaj udział w prezentacji tego charakterystycznego kalendarza, w którym zobaczyć możecie zdjęcia psów i koni, pracujących w NYPD. Prezentacja miejsce miała w siedzibie tzw. Mounter Unit w NYPD, czyli w stadninie gdzie “mieszkają” policyjne konie. Tam również, przyprowadzone zostały miń. pieski terapeutyczne, używane w NYPD do pracy z oficerami policji. Więcej w materiale:

Tylko w RAMPA TV – Polacy w NYPD: Karolina Ostrowska-Tuźnik zaczęła program terapeutyczny dla oficerów

Kalendarz kosztuje $35, a dochód z jego sprzedaży zasila New York City Police Foundation – dzięki działaniom fundacji między innymi istnieje inicjatywa Crime Stoppers w Nowym Jorku. Kalendarz można zamówić na stronie: NYCpolicefoundation.org  

O szczegółach posłuchajcie w naszym wywiadzie z Taylor Khan, Director of Development & Events w New York City Police Foundation:

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here