NYPD Chief of Personnel John Benoit o karierze w NYPD

Reklama - Advertisement
Gościem Radio RAMPA był NYPD Chief of Personnel John Benoit, który nadzoruje rekrutację i selekcję personelu w NYPD. Do jego obowiązków należy zarządzanie około 51 000 pracowników NYPD.
 
Jak powiedział Chief Benoit w wywiadzie, w NYPD pracuje około 600 osób, które podają się jako osoby polskiego pochodzenia. Rzeczywista ich liczba, może być jednak większa. Gość Radio RAMPA powiedział o możliwościach kariery w NYPD – zarówno w roli oficera jak i dla cywilów.
 
Kariera Johna Benoit to ponad 30 lat pracy w NYPD. W wywiadzie opowiedział o najbardziej dumnych chwilach, jak odbiór porodu na autostradzie, po najbardziej trudne chwile, jak ataki terrorystyczne z 11 września, czy zbrodnie dokonane na dzieciach. 
 
Benoit opowiada o wyzwaniach ale i możliwościach rozwoju kariery w NYPD. O tym, dlaczego należy skupiać się na pozytywnych aspektach tego zawodu, takich jak możliwość pozytywnego wpływu na życie innych ludzi czy na satysfakcję z udzielonej pomocy.
 

Szef personelu w NYPD zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu rekrutacyjnym – zarówno dla przyszłych oficerów jak i cywilów – w NYPD, skierowanym do Polonii: 21 lutego o godz. 1 p.m. w Kościele św. Krzyża na Maspeth 

(Holy Cross Roman Catholic Church. 61-21 56th Rd. Queens, NY 11378)

Wysłuchaj wersji audio – PODCAST:

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Monika Adamski

Latest posts by Monika Adamski (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here