Opłatek u Weteranów – piękna Wigilia na Manhattanie

Reklama - Advertisement

W okresie przedświątecznym nie brakuje w najważniejszych polonijnych organizacjach, spotkań opłatkowych, wspólnych wigilii.

Jednym z najpiękniejszych jest spotkanie opłatkowe w Stowarzyszeniu Weteranów Armii Polskiej, okręg 2. Siedziba SWAP mieści się w sercu Manhattanu i służy również jako muzeum wojska polskiego oraz weteranów wojska zamieszkujących Stany Zjednoczone.

Tradyjca spotkania opłatkowego ma już kilkadziesiąt lat. W spotkaniu udział biorą przedstawiciele licznych okręgów i placówek SWAP. Nie zabrakło również przedstawicieli grona akademickiego oraz finansowego, wśród nich przedstawiciele Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, z Panem Bogdanem Chmielewskim na czele.

Odśpiewane zostały kolędy, a harcerze przygotowali specjalny program artystyczny.

Dowiecie się również o największych dokonaniach SWAP, okręg 2, w tym roku. Czy wiecie, że SWAP uznane zostało przez organizację Wounded Warriors, za najstarszy oddział Wounded Warriors na świecie? To wielkie wyróżnienie!

Więcej dowiecie się z wideo.

 

Artur Adamski
Właściciel, Prezes i współzałożyciel Radio RAMPA. Ukończył Rutgers Business School. Przez lata współpracował z firmami amerykańskimi, zajmując się planowaniem budżetu i zarządzaniem finansami. Odpowiedzialny za rozwój firmy, kwestie finansowe i marketingowe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here