Piotr Rubik – Październik 2015, PA, NY

Christopher Entertainment

Występy w NY, PA

      • Pennsylvania, Sobota 17 października, 7:30 pm

      • New York, Niedziela 25 października, 6:00 pm

PIOTR RUBIK – KONCERT- Wiara, nadzieja, miłośćamer

Wiara, nadzieja, miłość to trzy podstawowe wartości. Nadzieja pomaga przetrwać trudne, sytuacje. Wiara pomaga zrozumieć coś, czego nie potrafimy pojąć. Miłość uczy nas zrozumienia, cierpliwości i poświęcenia. Ze wszystkich darów Boga te uczucia są najbardziej ukryte, ale jednocześnie najsilniejsze.

Zauważamy w świecie coraz większą obojętność religijną , pęd za bogaceniem się, uzależnienia od środków masowego przekazu, odrzucenia autorytetów i demoralizację. Co czynić, aby tym zagrożeniom przeciwstawiać się , aby być dla ludzi żyjących w świecie, a nie ulec złym wpływom tego świata?

“Człowiek nie może żyć bez miłości. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa” – Jan Paweł II.

Czy ginie wiara, zanika nadzieja, powszednieje miłość ? Będziemy mieli okazje odpowiedzieć sobie na to pytanie, bo w utworach Piotra Rubika“nadzieja szlocha po cichutku,w kąciku. W kałuży łez odbija się twarz jak w rozbitym lusterku. Obejmuje ją wiara. Obok przysiada miłość, za rękę trzymając szczęście .Serce zaczyna bić goręcej.”

List do Koryntian 13; 13 „Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość – te trzy: z nich zaś największa jest miłość.”

Sejm RP rok 2015 ogłosił Rokiem Jana Pawła II ” w poczuciu moralnego obowiązku i głębokiego szacunku wobec postaci, która wywarła tak znaczący wpływ na losy nie tylko naszego narodu, ale i całego współczesnego świata”.


Rampa Bilety do nabycia


 

Piotrk Rubik – Pennsylvania, Sobota 17 października, 7:30 pmPiotr-Rubik-Poster-2015-PA

17 października, 7:30 pm

Amerykańska Częstochowa
654 Ferry Rd.
Doylestown, PA 18901 – Mapa

Kup Bilety – PA

 

 


Piotrk Rubik – New York, Niedziela 25 października, 6:00 pmPiotr-Rubik-Poster-2015-NY

25 października, 6:00 pm

St. Stanislaus Kostka Church
607 Humboldt Stree
Brooklyn, NY 11222 – Mapa

Kup Bilety – NY

 

 


 

* * *

Radio RAMPA i Rampa Bilety nie ponoszą odpowiedzialności za organizację wydarzeń i koncertów przez nie reklamowanych. Pełna odpowiedzialność spoczywa na organizatorze. All tickets sales are final and there is no refunds

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here