Po prostu fru, czyli samolotem i z aparatem dookoła świata – Filipiny

Reklama - Advertisement

Po prostu fru, czyli samolotem i z aparatem dookoła świata”

Cześć!

Nazywam się Klaudia i mam o tyle szczęścia w życiu, że moją pracą jest to, co kocham – latanie i podróżowanie.
Rok temu udało mi się spełnić jedno z moich największych marzeń i zostałam stewardessą w jednych z arabskich linii lotniczych. Dzięki temu mam okazję poznawać ludzi z całego świata i odwiedzać miejsca, których pewnie mając inną pracę, nigdy w życiu bym nie zobaczyła, a na pewno nie w takiej ilości. W każdym z miejsc, które odwiedzam, przebywam średnio 24 godziny. Nie jest to zbyt dużo, żeby dokładnie poznać nowe miejsce, ale wystarczająco dużo, aby odkryć jego piękno.
Na swoim blogu zamieszczam głównie zdjęcia, gdyż wierzę, że obrazy potrafią wyrazić i obudzić w nas dużo więcej niż słowa.

Od dzielenia się podróżniczymi przeżyciami są spotkania ze znajomymi w klimatycznych knajpkach przy winie. Od dostarczania informacji turystycznych są powszechnie dostępne przewodniki. A od niczego niesugerujących podróżniczych obrazów, które mam nadzieję, pozwolą Wam choć trochę “poczuć” odwiedzone przeze mnie miejsca, jest mój blog.

Ja na każde zdjęcie mam wspomnienie – ciekawa jestem, co Wy w nich zobaczycie 😉  Dajcie znać! Dzisiaj odsłona pierwsza – Manila, stolica Filipin.

Co tydzień w Radio RAMPA nowa odsłona bloga Kaludii “Po prostu fru, czyli samolotem i z aparatem dookoła świata”, pełna wersja bloga: http://poprostufru.tumblr.com

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here