Podróż sentymentalna do lat 60. dla Polonii z “Żuki Rock and Roll Band”

Reklama - Advertisement

Zespół “Żuki Rock and Roll Band” z Poznania wystąpi 18 czerwca 2023 roku podczas Festiwalu Polskiego na Staten Island w Snug Harbor Cultural Center. Żuki znane są polonijnej publiczności, ponieważ jako goście, występowali na tym właśnie festiwalu jeszcze przed pandemią. Z tej okazji gościli też w studio Radio RAMPA – dzisiaj przypominamy ten wywiad zarejestrowany kilka lat temu.

 

——

Zespół wykonuje największe przeboje lat 60., w tym hity zespołu The Beatles, oraz największych polskich gwiazd tej epoki.

Specjalnie dla Polonii zespół wykona ponadczasowe przeboje, z którymi każdy z nas, bez względu na wiek, wiąże sentymentalne wspomnienia.

Zespół po raz pierwszy odwiedza Nowy Jork. Koncertowali jednak już na niejednej scenie w różnych częściach świata, w tym, podczas największego festiwalu muzyki the Beatles w Liverpoolu. Na antenie Radia RAMPA muzycy opowiadają o tym jak powstał zespół, komu zawdzięczają miłość do muzyki lat 60., opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z Beatleweek, a specjalnie dla słuchaczy wykonują również krótki recital w studio! Zobaczcie i posłuchajcie. Aby dowiedzieć się więcej sprawdźcie: http://www.zuki-poznan.pl/

 

Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here