Podsumowanie wizyty Joe Bidena w Polsce – słuchaj Radio RAMPA

Reklama - Advertisement
Słuchaj Radio RAMPA w sobotę, 26 marca, na antenie od 3 p.m. – w programie: Na żywo – Radio RAMPA (Polish)
 
-podsumowanie wizyty Prezydenta Joe Bidena w Polsce – przemówienie w Warszawie, spotkanie z uchodźcami i żołnierzami, współpraca energetyczna. Wizytę Prezydenta USA w Polsce analizuje Konsul Generalny RP w Nowym Jorku Adrian Kubicki.
– w studio na żywo Maciej Syka o swoim pobycie na Ukrainie i przy granicy Polsko-Ukraińskiej, oraz połączenie z Edytą Bartoszewicz – Polka relacjonuje co widziała w Lwowie dzisiaj, kiedy to nieopodal miasta potwierdzono rosyjski atak
– Mecenas Monika Dziewa o pomocy na jaką liczyć mogą obywatele Ukrainy w USA, którzy mają nieudokumentowany status – Mecenas udziela pomocy za darmo!
 
Z innego tematu:
– Chór Akademos z Lublina przybywa jutro do NYC aby w Carnegie Hall uczestniczyć w festiwalu muzycznym Sounds of Spring – polski chór jest tylko jednym z sześciu z całego świata, który otrzymał zaproszenie na ten festiwal! Słuchaj na fali 620AM lub www.RadioRAMPA.com
 
 
Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here