Policja szuka sprawców napadu z Queensu: podejrzany podał się za dostarczyciela przesyłek (wideo)

Policja szuka sprawców napadu z Queensu: podejrzany podał się za dostarczyciela przesyłek (wideo)
Photo Credit To 103 Pct NYPD

Policja prosi o wszelkie informacje na temat osób z poniższego wideo, które pokazuje chwilę napadu na dom w dzielnicy Jamaica na Queensie. Do zajścia doszło w niedzielę, około godziny 2:40 p.m., kiedy czarnoskóry mężczyzna, podając się za dostarczyciela przesyłek, zapukał do domu przy 100th Avenue i 197th Street. Właściciel domu Thakur Persaud, oglądał telewizję, a drzwi otworzyć miał jego 13-letni syn. Wtedy Persaud zauważył, że coś jest nie tak – nie jego imię widniało na trzymanej przez podejrzanego przesyłce. W tym samym momencie, sprawca usiłował wepchnąć właściciela do środka jego domu, ale Persaud kopnął go tak mocno jak mógł i wypchnął sprawcę na zewnątrz. 

Niedaleko domu czekał drugi podejrzany, który postrzelił właściciela domu przy użyciu BB gun. W sumie napastników było trzech, wszyscy zdołali uciec. Poruszali się ciemnym Nissanem Maxima z tablicami z South Dakota. 

Osoby, które posiadają informacje z temat sprawców, proszone są o kontakt z policją.

About The Author

Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Dziennikarka z pasji i wykształcenia; prezenterka radiowa i telewizyjna.

Related posts