Polka, Victoria Konefal, z szansą na nagrodę Emmy

Reklama - Advertisement

Victoria Konefal, aktorka telewizyjna i filmowa, znana z roli Ciary Brady w kultowym serialu „Days of Our Lives” na kanale NBC, to Amerykanka polskiego pochodzenia, która nominowana została do Daytime Emmy Awards!

Konefal pochodzi z Nowego Jorku, a od 2015 roku mieszka w Los Angeles. Nowojorskiej Polonii znana jest również z tego, że zdobyła koronę Miss Poland USA 2015. Victoria wystąpiła ponadto m.in. w filmach „The Wrong Crush” i „Deadly Exchange.” 

Już w 2017 roku, po niecałych dwóch latach w Mieście Aniołów, Victoria uznana została za jednen z 20 najlepiej zapowiadających się młodych talentów według portalu soapoperanews.com. W tym roku, Victoria nominowana została do nagrody Daytime Emmy Awards – to nagrody Emmy wyróżniające programy rozrywkowe nadawane o dziennej porze.

Victoria nominowana jest w kategorii Najlepsza Młoda Aktorka w Serialu (Outstanding Younger Actress in a Drama Series). To wielkie wyróżnienie dla każdego aktora, a szczególnie dla naszej młodej rodaczki. Ze wzruszeniem o jej sukcesie, opowiada mama Victorii, Margaret Zawisny, która jest już z córką w Los Angeles i razem z nią weźmie udział w ceremonii rozdania nagród. “Dla mnie to spełnienie marzeń, jak miała dwa latka to już uczyła się wierszyków typu Pan Hilary i mówiła je na pamięć przy tym pokazując jak on szuka okulary – wtedy już wiedziałam, że ma talent i że kiedyś będzie aktorką. Powiedziałam wtedy najbliższym, że kiedyś będę z nią na Red Carpet i teraz te słowa, które wypowiedziałam 20 lat temu, się spełniają – tyle lat czekałam na ten dzień,” mówi Zawisny. 

46 Gala rozdania Daytime Emmy Awards odbędzie się 5 maja w Pasadena Civic Auditorium w Kaliforni. Na żywo transmisję będzie można oglądać poprzez stronę Facebook: https://www.facebook.com/DaytimeEmmyAwards

Victoria gościła w Radio RAMPA w grudniu 2017 roku. W programie Espresso Show opowiadała o tym jak zamieniła swoje marzenie w rzeczywistość, a także o tym jak postrzegana jest jako Amerykanka polskiego pochodzenia w Hollywood.

Z Nowego Jorku do Hollywood: Victoria Konefal – Polka w “Days of Our Lives”

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here