Polonia 5K Run z olimpijczykami z Polski: Natalią Maliszewską i Piotrem Michalskim

Reklama - Advertisement

W nadchodzącą niedzielę, 22 maja 2022 roku w Linden, w stanie NJ, odbędzie się kolejna edycja Polonijnego Biegu 5K Run.

To już 7. edycja biegu Polonia 5K Run, organizowanego przez Polish American Sports Association (PASA). Bieg odbywa się na dystansie 5 kilometrów, a dla dzieci i młodzieży są przewidziane krótsze dystanse biegowe.

Specyfiką tego biegu jest to, że zawsze są na nim obecni goście specjalni we świata sportu z Polski.

W tym roku na biegu Polonia 5K Run pojawią się Natalia Maliszewska i Piotr Michalski – łyżwiaże olimpijscy. Natalia była pretendentką do złotego medalu na ostatniej Olimpiadzie w Tokio. Piotr Michalski to rekordzista Polski na 500 i 1000 metrów w łyżwiarstwie szybkim, olimpijczyk z Pekinu.

Start biegu Polonia 5K Run o godzinie 10.00. Ceremonia rozdania medali i nagród jest przewidziana na godzinę 12.00 w południe.

Rejestracja online jest możliwa do piątku, 20 maja poprzez stronę www.polonia5krun.com lub na miejscu przed biegiem w niedzielę.

Szczegóły na stronie www.polonia5krun.com i na załączonym plakacie.

 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here