Polskie specjały na największych targach sektora spożywczego w USA – Fancy Food Show NYC 2023

Reklama - Advertisement
W dniach 25-27 czerwca w Javits Center w Nowym Jorku odbył się 67. Summer Fancy Food Show. Summer Fancy Food Show to największe targi sektora spożywczego w Stanach Zjednoczonych. Polska na targach była reprezentowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu, a także wiele znanych, polskich firm z branży spożywczej.
 
Irmina Włodarczyk – reprezentująca Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi podkreśliła, że stoisko narodowe na tych targach to wielka promocja polskiej żywności wśród dystrybutorów z całego świata.
 
Krzysztof Grabowski z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Nowym Jorku zwrócił uwagę na promowanie polskich małych i średnich Przedsiębiorstw na rynku amerykańskim.
 
Zuzanna Kobrzynski z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Houston opowiedziała o polskich potrawach serwowanych w ramach Happy Hour.
 
Posłuchajcie również wypowiedzi niektórych wystawców, co mówią o swoich produktach i w czym tkwi sekret ich zdrowia i ekologii.
 

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here