Poszukiwany 85-letni Kazimierz Książek z Greenpointu

Reklama - Advertisement

AKTUALIZACJA: Pan Kazimierz znalazł się 20 września. 

Rodzina prosi o pomoc w zlokalizowaniu 85-letniego Kazimierza Książek, który ostatni raz widziany był około 2 po południu, w poniedziałek, 19 września, na Greenpoincie. 

Jak informuje rodzina, Pan Kazimierz cierpi na demencję. Ostatni raz widziany był przy skrzyżowaniu dróg Nassau Ave. i Manhattan Ave. Mieszka w okolicach Nassau Ave. i Apollo Street. Ubrany był w koszulę z krótkim rękawem w kratę, jasno niebieską i cargo spodnie. Pan Kazimierz mówi tylko po polsku.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą być przydatne w tej sprawie, proszone są o kontakt z wnuczką – Iwoną Konefal – pod numerem: (347) – 4073102. 

O zaginięciu Pana Kazimierza, została już powiadomiona policja. Pan Kazimierz ma brązowe oczy, około 5’10 wzrostu i waży około 183 funty.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here