Poszukiwany zabójca Polki i jej synka z Jersey City

Reklama - Advertisement

Wydany został nakaz aresztu dla Jose Ronald Santos-Alvarez (na zdjęciu). 26-latek oskarżony jest o zabójstwo Moniki M. Potoczniak, 27 i synka pary, Christophera R. Potoczniak, 4.

Mężczyzna wciąż przebywa na wolności. Ktokolwiek posiada informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z biurem prokuratora pod numerem telefonu (201) 915-1345 lub emailem [email protected].

W ubiegłą środę po południu, po odpowiedzeniu na wezwanie do mieszkania przy Lincoln Street w Jersey City, policja znalazła kobietę i chłopczyka nieprzytomnych. Po przewiezieniu do szpitala CarePoint Health-Christ, stwierdzono ich śmierć.

Ekspert medycyny sądowej orzekł, że przyczyną śmierci matki i syna było uduszenie.

Zdjęcie: Hudson County Prosecutor's Office
Zdjęcie: Hudson County Prosecutor’s Office

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here