Prezydent Polski wręczył Flagę Rzeczypospolitej Polskiej dla Radio RAMPA i RAMPA TV

Reklama - Advertisement

17 września w Christ The King High School w dzielnicy Middle Village na Queensie, Prezydent Polski Andrzej Duda, wraz z Małżonką, spotkali się z Polonią. 

W spotkaniu udział wzięło około 1500 osób, wśród nich mieszkańcy metropolii nowojorskiej, przedstawiciele polonijnych szkół, organizacji i mediów. 

Prezydent wręczył odznaczenia państwowe oraz flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a także, wygłosił przemówienie. 

Prezydent wraz z Pierwszą Damą, w uznaniu wybitnych zasług i szczególnych osiągnięć w działalności polonijnej, społecznej, kulturalnej i oświatowej wręczyli flagi Rzeczypospolitej Polskiej przedstawicielom wielu organizacji polonijnych w Nowojorskim Okręgu Konsularnym, które w tym roku obchodzą jubileusze swoich działalności. Flagę RP z rąk Pary Prezydenckiej odebrał m.in. Artur Adamski, właściciel Radio RAMPA i RAMPA TV – Radio RAMPA obchodziło 10-lecie swojego istnienia.

“Działalność na rzecz dobra Polonii oraz bycie łącznikiem pomiędzy amerykańskimi politykami a społecznością polonijną w metropolii nowojorskiej, i nie tylko, stanowi misję i cel Radio RAMPA i RAMPA Tv,” powiedział prezes i właściciel RAMPA Tv/Radio, Artur Adamski.

Na zdjęciu przedstawiciele RAMPA Radio/TV, od lewej: redaktor naczelna Monika Adamski, właściciel Artur Adamski, reporter Teresa Mysliwiec, operator kamery Paweł Myśliwiec.

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here