Próba gwałtu na Greenpoincie – sprawca wciąż poszukiwany

Reklama - Advertisement

Policja nowojorska potwierdza, że w czwartek po godz. 3 p.m. mężczyzna ze zdjęcia próbował zgwałcić 37-letnią kobietę w jej mieszkaniu na Greenpoincie. Podejrzany, wszedł do budynku przy Meeker i Kingsland Ave., zapukał do drzwi mieszkania, a następnie zapytał o “Jeffrey’a”. Kobieta otworzyła drzwi i zaczęła rozmowę z podejrzanym. Kiedy tylko otworzyła drzwi, mężczyzna wtargnął do środka, wepchnął kobietę do jej sypialni i zagroził, że ma nóż. Zażądał kontaktu seksualnego, po czym kobieta uderzyła go w krocze i podjęła ucieczkę z mieszkania. Mężczyzna próbował ją zatrzymać, chcąc potargać jej sukienkę. Ofiara zaczęła krzyczeć, a wówczas została uderzona drzwiami w tył głowy. Mężczyzna uciekł. Kobieta została przewieziona do Woodhull Hospital. 

Podejrzany jest poszukiwany: czarnoskóry, wysokość 6 stóp i 2 cale, średnia budowa. Ostatnio widziany był w ubraniu jak na zdjęciu: czarna czapeczka z daszkiem, czarna koszulka z krótkim rękawkiem, beżowe spodnie i czarne buty. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o niezwłoczny kontakt z policją. 

Aktualizacja – 6/23/18 – mężczyzna został aresztowany: http://radiorampa.com/aresztowano-mezczyzne-podejrzanego-o-probe-gwaltu-na-greenpoincie/

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here