Protest w Waszyngtonie przeciwko Ustawie S. 447

Protest w Waszyngtonie przeciwko Ustawie S. 447
Reklama:

RODACY, JUŻ DAWNO POLSKA NIE POTRZEBOWAŁA NAS TAK, JAK POTRZEBUJE NAS TERAZ.

W SOBOTĘ, 11 MAJA, 2019 O GODZINIE 13:00 W WASZYNGTONIE PRZED BIAŁYM DOMEM, PRZY 1600 PENNSYLVANIA AVE NW, ODBĘDZIE SIĘ WIELKA MANIFESTACJA POLONII; PRZYLATUJĄ DELEGACJE Z CHICAGO, DENVER, COLORADO, FLORYDY, CONNECTICUT. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRYM LEŻY NA SERCU ISTNIENIE ORAZ BEZPIECZEŃSTWO EKONOMICZNE NASZEJ OJCZYZNY I NASZYCH BLISKICH. PRZYJEDŹMY Z RODZINAMI, PRZYJACIÓŁMI i ZNAJOMYMI. PRZYNIEŚMY FLAGI. POŚWIĘĆMY TĘ JEDNĄ SOBOTĘ, ABY ZAMANIFESTOWAĆ NASZ PROTEST PRZECIWKO DZIAŁANIOM OBCYCH I WROGICH NAM SIŁ.

POLSKA JEST OFIARĄ, A NIE SPRAWCĄ DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ.

ACT S.447 UCHWALONY PRZEZ KONGRESS AMERYKAŃSKI I PODPISANY PRZEZ PREZYDENTA TRUMPA JEST SKIEROWANY PRZECIWKO POLSKIM INTERESOM NARODOWYM I POLSKIEJ RACJI STANU. BROŃMY NASZEJ OJCZYZNY!

-KTO NIE MOŻE PRZYJECHAĆ DO WASZYNGTONU NIECH WEŹMIE UDZIAŁ W LOKALNYCH PROTESTACH, LUB ZORGANIZUJE GRUPĘ DO LOKALNEJ MANIFESTACJI.

PO MANIFESTACJI WSZYSCY UDAJEMY SIĘ DO SANKTUARIUM ŚW. JANA PAWŁA II, ABY PROSIĆ GO O POMOC W RATOWANIU OJCZYZNY. JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA.

-WYJEZDZAMY, W WIEKSZOSCI PRYWATNYMI SAMOCHODAMI, ALE BEDZIE PODSTAWIONY AUTOBUS: PRZY UNII KREDYTOWEJ, McGUINNES BLVD, NA GREENPOINCIE.

WYJAZD AUTOBUSU PUNKTUALNIE O GODZINIE 6 RANO, W SOBOTĘ 11 MAJA.

W SPRAWIE REZERWACJI PROSZĘ DZWONIĆ POD # 347-223-1170

POWRÓT TEGO SAMEGO DNIA, WIECZOREM.

Janusz Sporek

About The Author

Related posts