Przed maratonem: Mateusz Jasiński i Magda Sołtys – “W marzeniach nigdy nie jesteśmy sami”

Na zdjęciu, od lewej: Mateusz Jasiński (TrenerBiegania.pl) oraz Magda Sokół (PolskaBiega.pl)
Reklama - Advertisement

Na cztery dni przed maratonem nowojorskim goścmi Radio RAMPA są Mateusz Jasiński z TrenerBiegania.pl oraz Magda Sołtys z największego w Polsce portalu poświęconemu bieganiu, PolskaBiega.pl.

Oboje pasję do biegania połączyli ze swoim życiem zawodowym. O początkach, kulisach swojej pracy oraz jej efektach, ale przede wszystkim oczywiście o maratonie nowojorskim – o tym rozmawialiśmy w porannej audycji Radio RAMPA.

Zarówno Mateusz jak i Magda ukończyli już kilka maratonów w swoim życiu. Każdy z nich, jak mówili, jest nie tylko spełnionym marzeniem, ale również cudowną okazją na poznanie nowych miejsc na świecie, a także nowych ludzi.

Rozmowa pełna pasji i inspiracji!

Posłuchajcie!
 
cz.1


 
cz.2

 

 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentami Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski
Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here