Redaktor Naczelna Radio RAMPA odznaczona Krzyżem Zasługi

Reklama - Advertisement

W dniu 23 września, podczas spotkania Prezydenta Polski Andrzeja Dudy z Polonią w Linden, NJ, Monika Adamski, redaktor naczelna Radio RAMPA, uhonorowana została “za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowisk polonijnych w Stanach Zjednoczonych Ameryki, za promowanie polskiej kultury i tradycji narodowych.” Redaktor odznaczona została Srebrnym Krzyżem Zasługi. 

Po odebraniu odznaczenia Monika Adamski powiedziała, że to wyraz uznania dla pracy jej i Artura Adamskiego oraz całej działalności Radio RAMPA – również jeżeli chodzi o reprezentowanie spraw polonijnych wśród Amerykanów i amerykańskich polityków. Jak zaznaczyła Adamski, Radio RAMPA obchodzić będzie 10-lecie istnienia i uważa ona to za piękne rozpoczęcie tego jubileuszu.

“Pracujemy nieustannie, raz w bardziej, raz w mniej sprzyjających warunkach. Co nam przyświeca? Być potrzebnym! Dziękuję naszym współpracownikom, dziękuję wieloletnim partnerom i wszystkim, którzy pomagają Radio RAMPA,” oświadczyła Adamski. 

Z reprezentacji Radio RAMPA, w wydarzeniu udział wziął również Paweł Pikul, który współpracuje z Radio RAMPA od samego początku istnienia stacji. 

Oto kilka zdjęć z wywiadu Moniki Adamskiej z Prezydentem Andrzejem Dudą, który zarejestrowany został w piątek 24 września w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku.

Wywiad z Prezydentem Polski w Nowym Jorku: Zjednoczona Polonia Ma Siłę – Radio RAMPA (Polish)

 

 

 

RAMPA 620AM
Radio RAMPA na Żywo Dzwoń: 1 (877) RAMPA-22 Radio RAMPA słuchać można na częstotliwości 620 AM w Nowym Jorku, New Jersey i Connecticut w każdą sobotę w godzinach 3:00 p.m. - 9 p.m. lub zawsze i wszędzie poprzez bezpłatną aplikację Radio RAMPA na telefony komórkowe.
RAMPA 620AM

Latest posts by RAMPA 620AM (see all)

Advertisement

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here