Rozpoczyna się Tydzień Restauracji w NYC – zniżki w porze lunchu i kolacji

Handsome chef dressed in white uniform decorating pasta salad and seafood fish in modern kitchen
Reklama - Advertisement

Nowy Jork świętuje swoją słynną na całym świecie scenę kulinarną. W poniedziałek, 18 lipca rozpoczął się w Nowym Jorku Tydzień Restauracji. Ponad 600 restauracji w ponad 80 dzielnicach bierze udział w tym roku, w tym wydarzeniu, oferując zniżki na posiłki w porze lunchu i kolacji.

Jak podaje CBS New York: Burmistrz Miasta Nowego Jorku Eric Adams i inni urzędnicy miejscy planują rozpoczęcie  świętowania w Gage & Tollner w centrum Brooklynu. Z kolei NYC & Company, biuro turystyczne powiązane z miastem, twierdzi, że goście mogą wybierać spośród dwudaniowych obiadów za 30-45 dolarów i trzydaniowych kolacji za 60 dolarów.

Tegoroczne wydarzenie potrwa do 21 sierpnia – dłużej niż tydzień, ponieważ NY Restaurant Week świętuje swoje 30-lecie – wydarzenie potrwa 30 dni.

Teresa Myśliwiec

Teresa Myśliwiec

Reporter/Redaktor radiowy. Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym na różnych stanowiskach, w tym zarządczych. Doktor nauk społecznych z zakresu psychologii i wykładowca akademicki. Ponadto dyplomowany coach i doradca zawodowy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here